• Ново
Зелена Слон Кампување Туш Шатор - за Приватност Шатор за Пренослив Тоалет и за Преносни Туш, Екстра Високи, Пространа Pop-Up Менување на Шаторот.

Зелена Слон Кампување Туш Шатор - за Приватност Шатор за Пренослив Тоалет и за Преносни Туш, Екстра Високи,

DEN 1919.76
Залиха

Износ

БРЗ, POP-UP за ПРИВАТНОСТ : Случува во природата не значи дека треба да се оди о naturale.Со овој pop-up менување на шаторот, можете да креирате некоја осамена соба во секунди, што ви дава некои мир и приватност.Таа потоа се огради надолу лесно за преносен, компактен носат.ОДГОВАРА на ВАШИОТ TALLEST ПРИЈАТЕЛИ : Во 6' 10.7" висока и 3' 11" во должина и ширина, ова кампување туш шатор ви овозможува да застане и да се водат од внатре.Со сите дека внатрешен простор, туширање, менување, и со помош на бањата е многу поудобно.ЦВРСТ КАКО КАРПА : Кога станува збор за вашата приватност шатор, anchoring безбедност е мора да.Тоа е причината зошто ние го вклучуваат 8 шатор штипки и 4 дечко линии за да бидете сигурни дека вашиот pop-up туш шатор е безбеден.4 вклучени песок кеси тежат вашиот шатор надолу, дури и во тешките терени.ВГРАДЕН-ВО СУШТЕСТВО УТЕШУВА : Овој пренослив туш шатор е изграден со внимание на детали.Ќе најдете нашите крпа закачалка, облека закачалка, фенерче закачалка, тоалетна хартија носителот и лични објект за складирање торбичка направи ова се чувствувате како вашиот дом бања.КОРИСТИТЕ било КАДЕ : Додека Utilitent е голем кампување туш шатор, има десетици користи вклучувајќи : промена на соба за актери или танчери, место за купувачи да се обиде на облека, бања за ловци и рибари, и итен засолниште.Сега ќе може да оди насекаде, во секое време, со Utilitent pop-up шатор - совршено решение за сите ваши патувања потреби.

Декларирани својства

Најдобри предлози