• Ново
Наставник Создадени Ресурси Chalkboard Brights Магнетни Девојки Помине

Наставник Создадени Ресурси Chalkboard Brights Магнетни Девојки Помине

DEN 208.08
Залиха

Износ

Овие шарени сала поминува функција на магнетното назад, па тие секогаш може да биде на дофат.Пакет Димензии : 17.3 H x 0.5 L x 6.4 W (сантиметри).Пакет Тежина : 0.023 килограми.Земја на Потекло : Кина.Овие шарени сала поминува функција на магнетното назад, па тие секогаш може да биде на дофат.Прикачување на магнетни се преминува на метал кабинети, врати, или било magnetically отворени во однос на површината.

Декларирани својства

Најдобри предлози