• Ново
Glymnis Пешачење Столбови, Расклопна Пешачење Столбови Лесен Алуминиум 7075 Прилагодливи Одење Стапчиња со Брз Флип Заклучување на Плута и ЕВА се Справи со Pack 2

Glymnis Пешачење Столбови, Расклопна Пешачење Столбови Лесен Алуминиум 7075 Прилагодливи Одење Стапчиња со

DEN 719.76
Залиха

Износ

Hight Квалитет : Glymnis пешачење столбови е направен од лесен, но студија 7075 Алуминиум,кој е полесен од 6061 Алуминиум и посилна од карбонски влакна, може да носи поголема тежина во солиден терени за време на планинарење, пешачење и кампување.Плута t треба да се прилагоди на висината често поради продолжување зафат. 1. Се отвори за заклучување, така што секој дел на цевката може да се повече слободно. 2. Да се повлече или договор до посакуваната должина. 3. Затворање на заклучување, ако го кодот е премногу силно или премногу лабава, можете да го прочистите на завртки на задната страна. (Ве молиме да се прилагоди на два оддел во истата скала во исто време кога се користи).

Декларирани својства

Најдобри предлози