• Ново
Cateck USB3.0 Читач на картички, 6 во 1 Алуминиум Читач на картички, USB 3.0 (5Gps) Голема Брзина ТФ/SD/MS/М2/XD/СП Мемориската Картичка Solt Комбо Адаптер, Компатибилен со Windows XP/Vista / 7/8 /

Cateck USB3.0 Читач на картички, 6 во 1 Алуминиум Читач на картички, USB 3.0 (5Gps) Голема Брзина ТФ/SD/MS/М2/XD/СП

DEN 1732.80
Залиха

Износ

Поддржува SDXC, SDHC, SD, М2, СП, MS, Микро SDXC, Микро SDHC, Micro SD картички, UHS-I-Картички и сл.Префрлување и преземање на податоци во секое време, насекаде. Компактен и лесен design It е лесно за вас да го носат и користат во бизнис патување или патување. 【Супер Брзина за Пренос на Податоци,】 : Синхронизација со брзина до 5 Gbps(10 пати побрзо отколку usb2.Поддршка за пренос на податоци на различни компјутери во секое време, насекаде. 【Широк Компатибилност】 : Ова usb3.Зошто да изберете Cateck USB 3. 【Поддршка на повеќе картички】 : Овој мултифункционален читач на картички е опремен со TF /SD /MS /М2 /XD /СП картичка.0 читач на картички компатибилен со Windows XP / Vista / 7/8 / 8.Компактен дизајн за да се задоволат сите ваши потреби, во голема мера заштеда на простор, како и правење на вашиот десктоп повеќе чисти.1; Секој одделен LED индикатор за работниот статус, постојано, кога е поврзан, да ги задржи трепка при пренос на податоци.1 / 10, Mac OS, Linux, Хром оперативен СИСТЕМ.Спаси многу време.②6 во еден читач на картички адаптер со лесен и едноставен дизајн.Во голема мера го подобри вашиот ефикасноста на работата.Overview①Cateck Компактен Флеш USB 3.0 Gbps податоци sync.0 ТФ /SD /MS /М2 /XD /СП Читач на картички?1.Назад компатибилен со USB 2. 【Лесен за Употреба Само plug and play.Да се направи на алуминиумски материјал, анти-оксидација, висока температура отпор, проширување на животниот век на овој читач на картички.Започнете со читање и пишување до четири картички во исто време. Истовремено Читаат и Write①Stop вашата постојана slotting во и надвор.Споделување на вашите фотографии и видеа од вашите мемориски картички на вашата социјална мрежа слободно.

Декларирани својства

Најдобри предлози