• Ново
Кабел Прашања USB 3.0 и USB C SD Читач на картички за Android и iPad Про со Чекор Надолу Дизајн - USB-C и Thunderbolt 4 / USB4 / Thunderbolt Порта 3 Компатибилен со MacBook Pro, Surface Pro 7

Кабел Прашања USB 3.0 и USB C SD Читач на картички за Android и iPad Про со Чекор Надолу Дизајн - USB-C и Thunderbolt

DEN 167.76
Залиха

Износ

0 картичка читатели; Micro SD читач на картички USB C поддржува читање и пишување од двете мемориската картичка места истовремено.0 читач на картички; И USB Ц и USB A пристаништа на USB C читач на картички поддршка 5 Gbps брзина, 10x повеќе пропусен опсег од USB 2.Кабелот Прашања Двојна USB OTG SD Читач на картички е идеална алатка за поврзување на SD картички и микро SD картички со компјутери и таблети нови и стари; USB читач на картички има две места за да функционира како USB-C SD читач на картички и USB C micro SD читач на картички, додека, исто така, поддршка уреди со USB 3.Поддршка за микро SD картички, вклучувајќи micro SD, micro SDHC, и micro SDXC.0 порт, и една USB-В порта.

Декларирани својства

Најдобри предлози