• Ново
DASAN Отворено Туш Тела Сет 3-Функција Мат Црн Туш Тапа Поставите 8 Инчен Врнежи од дожд Туш Главата, со Рачни Sprayer и Spout SUS 304 од не ' Рѓосувачки Челик Бања Туш Сет

DASAN Отворено Туш Тела Сет 3-Функција Мат Црн Туш Тапа Поставите 8 Инчен Врнежи од дожд Туш Главата, со Рачни

DEN 892.80
Залиха

Износ

【Изградба】 : Dasan изложени цевка туш славина е направен од T304 нерѓосувачки челик и готови во electroplating темна црна процес, кој гарантира издржливост за време на внатрешна и надворешна употреба ('рѓа-отпорни, анти-промена на бојата). 【Тројна Функција】 : Доаѓа со 3-функција туш вентил кој дозволува лесно да се префрлувате помеѓу 8" врнежи showerhead, рачен туш sprayer, и aerated пополнување spout. 【Висина Прилагодливи】 : Проширување туш прачка лесно се вади и се протега до 12" долго за да се обезбеди различни туш височини; раката туш sprayer може да се лизна на прачка и може вашето тело во идеална висина. 【Прилагодливи агол】 : И showerhead и рачен туш се ажурираат со прилагодливи агол што овозможува да се добие директно надолу врнежи од дожд туш искуство или да туш агол ќе се приоритетни. 【Инсталација Известување】 : Ѕид изложени цевка туш тапа бара 2 дупки за инсталација, дупка центар растојание се движи од 5"/128mm 6,5"/165mm.Сите монтажа хардвер вклучени.

Декларирани својства

Најдобри предлози