• Ново
Чанта Виси Организатор Чанта Организатор Торба Носителот Чанта Складирање Полица Закачалка Транспарентен Нечистотија-Доказ за Плакарот Гардероба 4-Слој Сива Скл?

Чанта Виси Организатор Чанта Организатор Торба Носителот Чанта Складирање Полица Закачалка Транспарентен Нечистотија-Доказ

DEN 1015.20
Залиха

Износ

Чанта Виси Организатор е направен на сигурно, и издржливи не-плетени ткаенини за долг животен век.Чанта Организатор на Плакарот со најлон мрежа е дише и има транспарентен дизајн, лесно да ги видите и заштеда на време.Гардероба Торба Носителот може да биде лесно да се обесени на плакарот и е идеална за складирање решение за tote чанти, чевли, капи, џемпери, бебе облека и играчки кои не заземаат подот.Чанта Складирање Полица е доволно голем да се одржи речиси секоја чанта, и секој џеб може да се одржи повеќе од една рачна ташна.Плакарот Торба Закачалката е лесен за употреба и може да се заштити вашиот чанти од добивање squashed и валкани.Description Handbag виси организатор со транспарентни дизајн е совршен за организирање спални соби, плакари, колеџ dorm соби и повеќе, оставајќи вашиот простор помалку преполни.Оваа чанта организатор на плакарот спасува плакарот полица простор додека уредно чување purses, крпи, чевли, pocketbook, торба и други предмети.Чанта виси организатор-Боја : Сива.-Материјал : Не-плетени ткаенини.-Големина : 120x40x16cm/47.24x15.75x6.30inch.4-слој.Чанта виси организаторот има триаголник простор во горниот дел што може да се одржи некои мали работи, како што се паричници или чорапи.

Декларирани својства

Најдобри предлози