• Ново
Mosirca Ткаенина Плевел Бариера Џамбо Градина Торба 3PCS Мега Пакет & СДС Прекривка Кревети Пејзаж Потпорни Ѕидови Патио Лагер Градина Кревет Лисјата на Дрвото Трева Ис?

Mosirca Ткаенина Плевел Бариера Џамбо Градина Торба 3PCS Мега Пакет & СДС Прекривка Кревети Пејзаж Потпорни

DEN 407.76
Залиха

Износ

Плевел Бариера Лесно Градинар Сите Намена (4'x8').Не Комерцијални Одделение.Имајте Плевели Надвор.Одржува Почвата Влага.Mosirca Ткаенина Плевел Бариера Џамбо Градина Торба 3 PCS Мега Пакет & СДС Прекривка Кревети Пејзаж Потпорни Ѕидови Патио Лагер Градина Кревет Лисјата на Дрвото Трева Исечоци.

Декларирани својства

Најдобри предлози