• Ново
Othmro M10 Тема 80mm/3.15 се Справи со Должина 70mm/2.76 Завртка Должина Црни Алуминиумски Легури Прилагодлива Рачка на Менувачот Стегање 1pcs

Othmro M10 Тема 80mm/3.15 се Справи со Должина 70mm/2.76 Завртка Должина Црни Алуминиумски Легури Прилагодлива

DEN 306.96
Залиха

Износ

Само подигнете ја рачката на овие push копчето ratchet држела до раздвојување опрема заби и да ротира слободно за брзо прилагодување.Рачка Материјал : Цинк Легура; Завртка Материјал : Јаглероден Челик.Овие рачки се совршено да се користи во апликацијата бара чести и брзи усогласувања и кога работат во ограничени области.Тема Големина : M10;се Справи со Должина : 80mm/3.15"; Завртка Должина : 70mm/2.76".Пакет Содржина : 1 x Прилагодлива Рачка.Само подигнете ја рачката на овие push копчето ratchet држела до раздвојување опрема заби и да ротира слободно за брзо прилагодување.Пуштете го да се справи со reengage и да се стегне.Овие рачки се совршено да се користи во апликацијата бара чести и брзи усогласувања и кога работат во ограничени области.Спецификации : име на производ:Ratchet Ниво Прилагодливи се Справи со Навој Дијаметар : M10 Крај : Мат Црна Главен материјал : Позлатен Челик.

Декларирани својства

Најдобри предлози