• Ново
Beebel 50PCS 32-Инчен Рамен Lanyards со Значка Clip (Сина)

Beebel 50PCS 32-Инчен Рамен Lanyards со Значка Clip (Сина)

DEN 382.80
Залиха

Износ

Durably Ткаени lanyards со Значка Клип : Лесен за употреба и една големина одговара на сите Lanyard id значка.Најголемиот дел Сина lanyards Рака ширина : 3/8" (Чевли String Стил) .Виси 16 инчен поставени станот.УПОТРЕБА : 50 Пакети, за конференција, крстарење, сестра ми.d, универзитетски професор, и на мажите и на жените.УДОБНО - Светлина, силни но сепак мека, ткаени лента; Не-нервозни ткаенина линија спречува вратот иритација.Најголемиот дел Lanyards за идентификација значка : Тоа се одличен начин да се осигура дека вработените, студентите, учесници и посетители имаат нивна идентификација видлива на сите времиња!.

Декларирани својства

Најдобри предлози