• Ново
75 Пакет 16mm Стандард Коцки, Бели Коцки со Црна Pips Точки за Одбор Игри

75 Пакет 16mm Стандард Коцки, Бели Коцки со Црна Pips Точки за Одбор Игри

DEN 215.76
Залиха

Износ

75 PCS добро полиран играчки коцки, стандард одбор игра со коцки.Еколошки пријателски, здрав, не бледнее, не се носат, без гребнатини, без мирис, без дамки. 16mm коцки и класичната лица.Совршен за замена на игра на табла, коцки или репродуцирање на вашите сопствени игри.Белата коцки со црна pips точки.Коцки, исто така, направи одличен Учител е сида, дополнување математика наставата и поттикнување на едноставни аритметички одлична за одбор игри, игри со коцки или наставата по математика!.

Декларирани својства

Најдобри предлози