• Ново
Contigo 2149785 Шише за Вода, 24oz, Смрека & Доброто

Contigo 2149785 Шише за Вода, 24oz, Смрека & Доброто

DEN 575.76
Залиха

Износ

НЕ ПРОТЕКУВАЊЕ СО AUTOSPOUT ТЕХНОЛОГИЈА : Spout се појавува за лесно за пиење од слама; пломби со слама надолу за да нема spills.SIP ПОЧИСТА : Spout маска ви помага да ја заштитите spout од нечистотија и валкано.ЗАКЛУЧУВАЊЕ ТОА ВО : Копчето за заклучување обезбедува spout не се отвори случајно.Се НОСАТ НА : Интегрирана рачка, го прави полесно и поудобно да ги собереш и да си одат.СЕКОЈ ПОСЛЕДНАТА КАПКА : Аглеста слама се вклопува безбедно во капакот, па можете да sip секој последната капка.Push, sip, и притиснете на вашиот пат кон подобра хидратација.На Contigo AUTOSPOUT Tritan Шише за Вода карактеристики push-button технологија за лесно една рака пиење.На leakproof капак, значи и помалку хаос каде и да одите, и spout маска ви помага да ја заштитите spout од нечистотија и валкано така може да се пие самоуверено.Сметководствена тоа околу е лесно со интегрирана рачка, тоа нишалки нагоре и го поставува назад надолу за да остане надвор од патот.Sip секој последната капка со аглеста pop-up слама кои се вклопува безбедно во капакот.Капакот и 100% BPA-free тело е топ-управување со машина за миење садови-безбедно за лесно cleanups.Одговара на повеќето автомобил купот на сопствениците.

Декларирани својства

Најдобри предлози