• Ново
IXIAOPET Мали Животни Кревет ,Круг Сомот Топло Спиење Мат Подлога Додатоци за Хрчак,Еж,Верверица,Глувци,морско свинче,Chinchilla,Хрчаци,Еж, Ferret Стаорец,Зајакот, Змии,Пајаци,?

IXIAOPET Мали Животни Кревет ,Круг Сомот Топло Спиење Мат Подлога Додатоци за Хрчак,Еж,Верверица,Глувци,морско

DEN 165.60
Залиха

Износ

ГОЛЕМИНА : Надворешен дијаметар 8.7", Внатрешен дијаметар 5.5".На дното на бојата на Мат се испрати по случаен избор.Ве молиме мерка на вашето домашно милениче внимателно и да се однесуваат на големината на табелата пред цел.SOFT & ТОПЛО : Направен од топла и мека руно, тоа е мала тежина и удобно.МАЛКУ домашно МИЛЕНИЧЕ ОМИЛЕНИ : А идеално место за вашиот малку прекрасна домашни миленици,овој мат не само што не е добра за вашите миленици гајба но во задниот дел на автомобилот или сум сосема агол од вашиот дом.ИЗДРЖЛИВ и ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : На морско свинче кревет надворешниот дел се направени од издржлив кадифен материјал кој е направена да трае.Машина перат за лесно чистење.Погоден за мали миленичиња, на пример.Шеќер едрилица, Верверица, Хрчак, Глувчето, Гвинеја свињи, Зајакот и други мали домашни миленици.Боја : сина.

Декларирани својства

Најдобри предлози