• Ново
JLab Студио Про Bluetooth Безжична Над-Уво Слушалки | 50+ Час Bluetooth 5 Изведба | EQ3 Звук | Ултра-Кадифен Faux Кожа & Cloud Пена за Перници | Песна и Контроли за Јачина на звук | Тропска

JLab Студио Про Bluetooth Безжична Над-Уво Слушалки | 50+ Час Bluetooth 5 Изведба | EQ3 Звук | Ултра-Кадифен

DEN 960.00
Залиха

Износ

50+ ЧАСА BLUETOOTH ИЗВЕДБА : Мелодија од со долга 50+ часа на безжичната изведба преку Bluetooth 5. Едноставен сет-up и можете да ОДИТЕ во текот на целиот ден без ништо да се спречи вас.CLOUD ПЕНА УДОБНОСТ : Форма-Одговара Earcups се ергономски облик на физички преглед на уво.1" Облак Пена перници и прилагодливи шарки дополнително да го прилагодите вашиот комфор за секое патување, тренингот или менуваат.ОБИЧАЈ EQ3 ЗВУК : Изберете звук што одговара на вашите лични преференци со JLab Потпис, Балансиран и Бас Зголемат режими за сликање — без стан.МУЗИКА за ДА ОДИ : Изграден за секого, Формата-Одговара Earcups со мазна лизгачки метал усогласувања и пердув-светло се изгради се подготвени да хит на патот.Капакот за нив во вашата дланка, така што може да ги донесе каде животот ве води, додека патуваат или lounging.ВКУПНО CONTROL : Контрола на сите ваши музика преку earcup.Play, pause, смените песни, и прилагодување јачина на звук со вградени во копчиња за лесна on-the-go употреба.Одговорите и да го закачам на повици со вграден микрофон.Активирајте го вашиот глас асистент или употреба на универзална микрофон + јачина на звук и песна контрола за да изберете како сакате да го слушнете.

Декларирани својства

Најдобри предлози