• Ново
5-Ниво Слободни Стои Чевли Рек Бамбус Чевли Полица Организатор Складирање Црни Чевли Полици за Entryway Ходникот Дневна Соба

5-Ниво Слободни Стои Чевли Рек Бамбус Чевли Полица Организатор Складирање Црни Чевли Полици за Entryway Ходникот

DEN 1199.76
Залиха

Износ

【Голем Капацитет】Чевли рек големина:36"L*11.4"W*36.3"H,уникатен дизајн може да се сместат 20 пар на чевли.Можете да ги зачувувате различни чевли, како тренери, станови, влечки, итн. 【Цврсти и Издржливи】Слободни стои чевли полици има посилна товарот,донесува стабилна триаголен дизајн, инсталација е поудобно.Ние обезбедуваме чекани, можете да ги прочитате инструкциите за да го инсталирате. 【Природни E-friendly Бамбус】Нашите чевли полица изберете природни и еколошки бамбус материјал.Текстурата е тешко, градбата е цврста, и обезбедувачот на живот може да биде до 5 години. 【Мулти-функционална Апликација,】 средината полица на чевли стојат може да се отстрани, не само како чевли багажник, но, исто така, може да се прикаже решетката.Совршен за entryway, ходникот, дневната соба,плакар. 【180 Дена Гаранција】Ние нудиме 24 часа пријателски услуги на клиентите.Ако имате било каков проблем, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да ги реши тоа.Боја : Црна.

Декларирани својства

Најдобри предлози