• Ново
Koolaburra од UGG Жените Aribel Краток Средината на Теле го Подигнете

Koolaburra од UGG Жените Aribel Краток Средината на Теле го Подигнете

DEN 612.00
Залиха

Износ

Обоена Овчо Крзно (Крзно Потекло : Австралија/Велика Британија/Ирска/Сад/Шпанија).Синтетички единствена.Вратило мерки околу Теле Висока#инчи од лак.Подигнете отворање мерки околу 15" наоколу.Велур горниот.Faux крзно обвивка.Овча insole.Латерална страна патент.ЕВА outsole.Мултитаскинг mavens, радувај се!На Aribel Кратко беше со цел да остане во чекор со вашите џем-спакувани распоред, направена со преголеми патент за лесно и исклучување.Не грижете се, ние cued до истата икона топлина и удобност, како оригиналниот Koola Кратко, со мека велур горниот и кадифен, faux крзно поставата и овча sockliner.Оди напред.Се лизга и полетување.

Декларирани својства

Најдобри предлози