• Ново
Момчето Муслиманските Арапски Чиста Боја Стојат Јака Thobe

Момчето Муслиманските Арапски Чиста Боја Стојат Јака Thobe

DEN 551.76
Залиха

Износ

5" 140 CM : Биста : 39.Се чувствува многу удобно.4",Рамо : 14.0",Ракав : 15.Совети : ве Молам не се однесуваат на горенаведените големина на табелата предвидено од страна .0 Забелешка : Поради рачни мерења, ве молиме овозможи разлика од 0.Добредојдовте на нашата продавница и купи облека треба.Мека стојат јака солидна долги ракави thobe,долги панталони,погодна за летен и пролет.Рака Мие Само.Лесен и Дише, Слобода и удобно.Тука е HANYIMIDOO.Поради резолуција, контраст, итн.Имаме Муслиманска Облека за мажи,жени Абаја,костими за капење за Муслимански дама , Муслимани девојки бански бански костуми perfect,Муслимански момчиња облека ,Муслимани девојки Абаја,Муслимански жени вратот маска,hijab,внатрешно-капа,scarfs и други Муслимански Макси Фустани и Kaftan.8",Должина : 42.Дополнителни прашања, ве молиме да ни се јавите.6",Должина : 35.Перење Совет : за Рака мие со ладна вода, се препорачува, Сува чиста е, исто така, на располагање.МАТЕРИЈАЛ : 10%Памук,90%Полиестер.3",,Рамо : 16.3",Рамо : 16.Дека не е точна.

Декларирани својства

Најдобри предлози