• Ново
Stemless Вештачки Зголеми Цвет Глави за Свадби, Оркестарот, DIY (3 во, Бела, 100 Pack)

Stemless Вештачки Зголеми Цвет Глави за Свадби, Оркестарот, DIY (3 во, Бела, 100 Pack)

DEN 347.76
Залиха

Износ

Убава Stemless Занает Рози : Рози се еден од најубавите цвеќиња за било кој тип на декорација; овој пакет на бел цвет глави се совршен за сите ваши декорација и занает проекти.Обновливи : повторна употреба на овие stemless цвеќиња, како тие се направени на квалитетот полиестер, која ќе трае со години да дојде.Романтични : Донесе љубов во било која свадба или на вљубените декорација со овие прекрасни цвеќиња.Димензии : Овие stemless цвеќиња се совршени за бебето тушеви, Вљубените, ангажирање забави и свадби, секој од белата роза мерки 3 x 1.25 x 3 инчи.Она што се Вклучени : Доаѓа со 100 бел цвет глави.Боја : Бела.

Декларирани својства

Најдобри предлози