• Ново
Момчето Муслиманските Арапски Чиста Боја Стојат Јака Thobe

Момчето Муслиманските Арапски Чиста Боја Стојат Јака Thobe

DEN 551.76
Залиха

Износ

Совети : ве Молам не се однесуваат на горенаведените големина на табелата предвидено од страна .0 Забелешка : Поради рачни мерења, ве молиме овозможи разлика од 0.Лесен и Дише, Слобода и удобно.Тука е HANYIMIDOO.5", Должина : 51.4",Рамо : 15.Мека стојат јака солидна долги ракави thobe,долги панталони,погодна за летен и пролет.6",Должина : 35.0", Должина : 48.0" 130 CM : Биста : 37.5",Рамо : 13.8",Ракав : 20.Дополнителни прашања, ве молиме да ни се јавите.46",Ракав : 22.на екранот на компјутерот, вистинската боја на веб-страницата на сликата може да биде малку поинаков.Рака Мие Само.Исто така ,имаме и нова мода жените носи.Димензии (инчи) : Големина 110 CM - 120 CM - 130 CM - 140 CM - 150 CM - 160 CM 110 CM : Биста : 33.6",Ракав : 17.3",Рамо : 16.Добредојдовте на нашата продавница и купи облека треба.4",Должина : 45,7",Ракав : 19.4",Рамо : 14.1",Ракав : 18.8",Должина : 42.Азија големина ќе биде помал од НАС големина,па ве молиме да се однесуваат на големината на табелата ние обезбеди опис на производот подолу.5" 140 CM : Биста : 39.7" 150 CM : Биста : 41.4" 120 CM : Биста : 35.МАТЕРИЈАЛ : 10%Памук,90%Полиестер.0",Ракав : 15.Пакетот вклучува момче облека, други содржини не се вклучени.

Декларирани својства

Најдобри предлози