• Ново
Aneagle Гумени Додатоци за Пешачење Столбови - Четири Видови на Комбинација Форми на Замена Совети Заштитници,Снегот Генерализирање,Кал Кошеви во Собата за Пешачење С

Aneagle Гумени Додатоци за Пешачење Столбови - Четири Видови на Комбинација Форми на Замена Совети Заштитници,Снегот

DEN 2020.80
Залиха

Износ

УНИВЕРЗАЛНА СО СТАНДАРДНА ГОЛЕМИНА - Овие гумени совети, кал кошеви и снегот генерализирање се дизајнирана за да обезбеди сит се вклопуваат за повеќето брендови на пешачење столбови.ЕКСТРА ИЗДРЖЛИВИ - Направен од висок квалитет на вулканизирана гума, со метални за миење не само да се зголеми животниот век на гума совети, но, исто така, да се спречи носат преку, кои ќе бидат лесни и издржливи.ЛЕСНО ДА се ПРОМЕНИ & НЕ е ЛЕСНО ДА се ПАДНЕ - Преносни големина и лесно да го инсталирате, вие само може да се стави во вашиот пешачење пол торба и да ја инсталирате, кога е потребно.ЗАМЕНЛИВИ - Нашите пешачење пол совети може да се носат преку и да падне на патеки кога сме пешачење.Пешачење пол совети ќе стане носи, изгубени или оштетени, па ги земе,само како претпазливост.УЖИВАЈТЕ во УБАВИНИТЕ НА ПРИРОДАТА - Нашите гумени додатоци не само што може да ги задоволи вашиот вкус за авантура, но исто така се зголеми вашето уживање на природни.Ако постои било каков проблем со производи,ве молиме слободно контактирајте со нас преку e-mail и ние ќе ви помогнат во рок од 24 часа.

Декларирани својства

Најдобри предлози