• Ново
E-најдобро Светло Монтажа Заградата 2 ПАРЧИЊА У Облик на Светлото Клип Планината Стегач за Tripod Monopod,Велосипед Факел Зафат Застане Отворено Патување Светлина Светил?

E-најдобро Светло Монтажа Заградата 2 ПАРЧИЊА У Облик на Светлото Клип Планината Стегач за Tripod Monopod,Велосипед

DEN 191.76
Залиха

Износ

Ќе добиете : 2 ПАРЧИЊА светилка држачи (забелешка : не вклучувајќи го светлото и tripod екранот!).Направени од високо-квалитетни материјали, силни и издржливи, и долг животен век.Брза инсталација и пуштање, мали димензии и мала тежина.Широко се користи во мобилен телефон tripod додатоци, tripod стеги, камера стеги, фенерче загради, итн.Може да се залепи на tripod или на пол, погоден за дијаметар 20мм до 26mm.Многу погодна за активности на отворено или да го поправи светлото во место во гаража.Тоа е идеален за риболов, пешачењето, истражување и други активности.Спецификација : Материјал : пластични + метал завртка Тема тип : 6mm Функција : Може да се залепи на tripod или на пол, погоден за дијаметар 20мм до 26mm.Широко се користи во мобилен телефон tripod додатоци, tripod стеги, камера стеги, фенерче загради, итн.Многу погодна за активности на отворено или да го поправи светлото во место во гаража.Високо сигурен и лесен за користење, тоа е идеален за риболов, планинарење, лов, истражување, итн.Пакување количина : 2 ПАРЧИЊА светло носители answer : ___________________________ Note : Не, вклучувајќи и рефлектори и tripod прикажува!.

Декларирани својства

Material:
rubber + metal screw
Thread type:
6mm
Feature:
Can be fixed on a tripod or on a pole, suitable for a diameter of 20mm to 26mm. :
Widely used in cell phone tripod accessories, tripod clamps, camera clamps, flashlight brackets, etc. :
Very suitable for outdoor activities or to fix the flashlight in place in the garage. Highly reliable and easy to use, it is ideal for fishing, hiking, hunting, exploring, etc. :
Packing quantity:
2PCS flashlight holders :
Note:
Not including flashlights and tripod displays! :

Најдобри предлози