• Ново
hiwings Механички Игри Тастатура 60%, Безжични/Поврзаниот Bluetooth Механички Тастатура со RGB позадинско осветлување/Full Анти-ghosting 61Keys Компактен Мини Тастатура (Сина Switch)

hiwings Механички Игри Тастатура 60%, Безжични/Поврзаниот Bluetooth Механички Тастатура со RGB позадинско осветлување/Full

DEN 1439.76
Залиха

Износ

Спарување со до 4 се уреди и да се префрлувате помеѓу нив беспрекорно. ????【Преносни & Компактен 60% Механички Тастатура】hiwings игри тастатура со 61 копчиња компактен дизајн, кој е простор за заштеда и преносливо, на состанокот на вашите барања во дом или канцеларија.

Декларирани својства

Најдобри предлози