• Ново
Среќа Линија - Унисекс Тоалетот Помине Копче Ознака, Пластика со Поделени Копче Прстен Keychain Идентификатор за Ресторан, Канцеларија, Бензинска Станица, По 1 на Pack (53201

Среќа Линија - Унисекс Тоалетот Помине Копче Ознака, Пластика со Поделени Копче Прстен Keychain Идентификатор

DEN 119.76
Залиха

Износ

ИЗДРЖЛИВИ густа пластика ознака може да издржи голема употреба.ГОЛЕМ ПЕЧАТЕНИ СЛИКАТА е многу лесно да се јасно да се идентификуваат исконски тоалетот симбол отпечатен на една страна.СИЛНА сплит копче прстен може да се закачите на повеќето клучните големини и форми и нема да падне.ЛЕЖИ РАМНО со 1-1/4 инчен никел-обложено калено челик копче прстен со дополнителни скок прстен.Да се ИЗБЕГНЕ ГУБЕЊЕ на ВАШИОТ КЛУЧ; голема правоаголна форма и заоблени рабови се обезбеди тоалетот копче нема да се изгуби или украде.Боја : Унисекс - 1 Ознака.

Декларирани својства

Најдобри предлози