• Ново
LG 43UP7000PUA 43 инчен Серија 4K Smart UHD ТВ 2021 Пакет со Премиерата Филмови Стриминг 2020 + 37-70 Инчен ТВ Ѕид + 6-Излез Бран Адаптер + 2X 6FT 4K 2.0 HDMI Кабел

LG 43UP7000PUA 43 инчен Серија 4K Smart UHD ТВ 2021 Пакет со Премиерата Филмови Стриминг 2020 + 37-70 Инчен

DEN 11279.76
Залиха

Износ

Карактеристики.LG UHD пакети повеќе од она што сакате во една smart TV. 4 K Екранот w/ 4 K UHD Резолуција Quad Core Процесор 4 K Tru Motion 120 (Мајчин 60 Hz).Лесно да се најде и пристап Netflix, Apple TV стан, Дизни+ и LG Канали, за сите на едно место.Како Овластен Дилер сите Телевизори купени од нас дојде и запечатени во оригинална кутија & вклучува Целосна Производителот Обезбедува Заштита.ВО КУТИЈА : Магијата Далечински Управувач.Донесе кино дома.Dolby Визија IQ интелигентно ја прилагодува сликата поставки врз основа на содржината жанр и амбиент на околината, додека Dolby Atmos испорачува мулти-димензионална опкружувачки звук — моќна комбинација која произведува breathtakingly cinematic резултати.Нејзините Ултра Висока Дефиниција во вистински 4 K екранот за четири пати поголема резолуција од Целосна HD.0 платформа поддржува популарна стриминг апликации како Netflix, Hulu, Дизни+, Apple TV+, Премиерот Видео, и LG Канали – што значи дека секогаш имаат огромна библиотека на вашата омилена содржина право на вашите прсти.LG UHD ТВ обезбедува живописни бои и точни детали со Активен HDR.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : LG 43 инчен Серија 4 K Smart UHD ТВ 2021 Деко Планината 37"-70" ТВ Ѕид Заградата Пакет со 2 HDMI Кабли, Спреј Шише и да го Избрише Техника Smart САД Премиера Филмови Стриминг 2020 Digital Download Картичка за КОМПЈУТЕР Стенли Surge Pro 6 NT 750 Joule 6-Излез Бран Адаптер со Ноќ Светлина.РЕЖИСЕР на ВЛАДАТА и HDR ви донесе извонредно гледање искуство.Уживајте во вашите омилени филмови во ист квалитет како оригиналниот со мулти HDR формати, вклучувајќи HDR10 и HLG.Quad Core Процесор 4 K Нашите Quad Core Процесор 4 K ви дава мазна, свежи гледање искуство со подобрен контраст, боја и црнците.

Декларирани својства

Најдобри предлози