• Ново
MHDMAG Grappling Кука Carabiner Качување со 65FT Најлон Јаже, Водител на Јадица со 3-Ноктот Нерѓосувачки Челик Куки за Сидро Повраќање, Отворено Пешачење, Дрво Екстремитет Отстра?

MHDMAG Grappling Кука Carabiner Качување со 65FT Најлон Јаже, Водител на Јадица со 3-Ноктот Нерѓосувачки Челик

DEN 576.00
Залиха

Износ

Answer : ___________________________ Note : 1.Да се биде внимателен кога ќе го отворите пакет како на ноктот е малку остар. 【Широка Примена】Луѓе може да се користи на grappling куките да го спасат водни растенија, anchoring , риболов , дрво екстремитет повраќање, пустината опстанок активности, отворено авантури,се справат паѓаат предмети ,тешки објект puling како и богатство подводни риболов и така натаму. 【Трајни Перформанси】На Grappling Куки со јаже е направен од најдобрите нерѓосувачки челик и најдобри најлон јаже,Од не ' рѓосувачки челик ноктот е не се лизга и фати цврсто и мечка силно, Средна големина може да се одржи 88lb, Голема големина може да сноси 132lb и Max size може да сноси 440lb.11 во висина,Голема grappling Куки : 5.Пакет се вклучени : 1.Ве молиме забелешка : grappling куки не е за качување, не за човекови тежина имајќи.6 во дијаметар и 7. 【По Продажбата на】 : 100% задоволство загарантирана, само не двоумете се да контактирате со нас ако било какви прашања во врска со нашите производи.Производ специфики : 【Модел】 : Средно, Големо, Max Голема Grappling Куки со Јаже 【Главен Материјал】 : Нерѓосувачки Челик, Најлон Јаже 【Боја】 : Sliver 【Дијаметар】 : Middel Grappling Кука : (4.Ве молиме да се грижи кога ќе ја отворите пакет, како куките е остар.Тоа е многу поудобно. 【По Продажбата на】Нашите grappling куки се со висок квалитет, вашето купување се заштитени , контактирајте со нас слободно и љубезно ако не сте задоволни со производи,се Обиде најдобро да се служи тебе е нашата цел никогаш да не се откажат.На Grappling Куки со јаже може да спасување водни растенија, anchoring , риболов , качување дрвја, различни големина различни користење, Само изберете погоден grappling куки.

Декларирани својства

Најдобри предлози