• Ново
На Hillman Група 370332 Ребрести Пластични Сидро, 12-14-16 X 1-1/2-Инчен, Зелена, 50-Пакет

На Hillman Група 370332 Ребрести Пластични Сидро, 12-14-16 X 1-1/2-Инчен, Зелена, 50-Пакет

DEN 126.00
Залиха

Износ

За употреба во бетон, тули, шупливи блокови, base и гипс.Работи и во тешко површини каде што нема studs или обратете се зад површината.Доаѓа во различни бои.Лесна инсталација.Пред дупчење е потребно; завртки не се вклучени. 50 парчиња за продажба на мало пакет.Опис на производот Ребрести пластична подлога работа со различни дијаметар лист метални навртки.Идеален за anchoring во бетон, тула или wallboard.Сидро е отпорен на корозија.Пред-drilled дупка е потребно.Се препорачува за брз, лесен за прицврстување на тела во различни светло должност апликации.Од Производителот Ребрести пластична подлога работа со различни дијаметар лист метални навртки.Идеален за anchoring во бетон, тула или wallboard.Сидро е отпорен на корозија.Пред drilled дупка е потребно.Се препорачува за брз, лесен за прицврстување на тела во различни светло должност апликации.

Декларирани својства

Најдобри предлози