• Ново
Notrax 117 Наследство Rib Влезот Мат, за Дом или Канцеларија, 3'x10', Браун

Notrax 117 Наследство Rib Влезот Мат, за Дом или Канцеларија, 3'x10', Браун

DEN 3580.80
Залиха

Износ

Го ЗАШТИТУВА ВАШИОТ КАТ - Заштита на вашите подови од снег, сол, дожд и други отворено остатоци со Notrax Наследство Rib scraper мат.Наследството мат е тежок-тежина, двојно rib мат наменета за стружење и влага задржување во средни до тешки сообраќајни гранки.На минималистички изглед на ова кат мат ќе се вклопи во секој дом или работно место оркестарот.ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ - уникатно двојно rib висок/низок дизајн помага да се добие во меѓу упатуваа на чевли за да го одржите вашиот дом чист.Винил назад помага да се задржи килим во место за да се спречи лизга, патувања и паѓа.Едноставен дизајн го прави лесно да се vaccuum.ТРАЈНИ/ДОЛГОТРАЈНИ -Нема потреба да се грижите за замена на овој затворен влезот мат често.Својот елегантен дизајн го прави погоден за места со средни до тешки сообраќај.Дали се користи како кат мат за дом или канцеларија, овој килим има сила на комерцијална мат со елегантен дизајн кој може да се одржи до секојдневна употреба во вашиот дом или работно место.ПЕТ ПРИЈАТЕЛСКИ - Те сакам вашите миленици, но но не ми се допаѓа кога тие песна во кал, нечистотија и влага од надвор или кога мачките се шири ѓубре низ куќата.Активни миленици бараат повеќе издржливи килим да застане за секојдневна употреба.Наследството серија ви овозможува лесно вакуум куче коса и kitty ѓубре, и го спречува вашиот кат од тоа да биде оштетена.ВИНИЛ ПОДДРШКА - На здрав винил подлога обезбедува минимални закопчување и мат движење и помага да се задржи влагата далеку од вашиот подови.Големина : 3 "Ширина x 10' Должина | Боја : Кафена.

Декларирани својства

Најдобри предлози