• Ново
6 Парчиња Црна Пластика Двојно Заврши Кифла Создателот Curler Стил Крофна Пунџа Shaper Пресврт во Плетење на Косата Стил Алатки за Жените Girls(20.4x3.8cm / 8x1.4inch )

6 Парчиња Црна Пластика Двојно Заврши Кифла Создателот Curler Стил Крофна Пунџа Shaper Пресврт во Плетење на

DEN 162.48
Залиха

Износ

Материјал : Пластика.Боја : Црна.Големина : Прибл 21.5 x 3.8 cm/ 8.5 x 1.5 инчен (Должина х Ширина); Пакет, Вклучувајќи : 6pcs на секоја цел.Ова е косата плетење алатка за правење крофна кифла создателот.Удобен коса алатки може да се направи на сите видови на коса пунџа стил.Тоа се прави на премиум материјалот, нежен, трајни и никогаш нема да му наштети на вашата коса, која може да се користи постојано.Совршен за средна и долга должина на коса.Одговара за сите видови на возраст од дама.Одговараат за свадба, работа, патување , забава, танчер, јога повик носат и др.Опис : Име : Двоен Заврши Кифла Создателот Curler Size : Приближно 20.4x3.8cm / 8x1.4inch Material : Plastic Quantity : 6 Pieces Shape : шоу во figure Package Вклучувајќи : 6pcs на секој order This е косата плетење алатка за правење крофна кифла создателот.Удобен коса алатки може да се направи на сите видови на коса пунџа стил.Тоа се прави на премиум материјалот, нежен, трајни и никогаш нема да му наштети на вашата коса, која може да се користи постојано.Совршен за средна и долга должина на коса.Одговара за сите видови на возраст од дама.Одговараат за свадба, работа, патување , забава, танчер, јога повик носат и др.

Декларирани својства

Најдобри предлози