• Ново
Редење Писмо Коцки Кожа Канцеларија Биро Снабдување Организатор, 3-Ниво на Датотеки Sorter работното место Десктоп Чување на Носителот на Документот/Хартија/Канцелар

Редење Писмо Коцки Кожа Канцеларија Биро Снабдување Организатор, 3-Ниво на Датотеки Sorter работното место

DEN 1007.76
Залиха

Износ

Таписерии изработка:3 Слоја Отвори Канцеларија Писмо Коцки Документи Датотека Кабинет Организаторот.Елегантен дизајн:Цврсти и издржливи; дрвена структура опфатени со висок квалитет СТП faux кожа.Широко се користи:Стилски дизајн.Секој слој има околу 500 страници на правни A4 датотеки или копирање на документи.Апликации:Корисна решетката да се одржи списанија/files/тетратки/слики/фактура/писмо/ipad и ништо друго.Приближната Димензија :13.5*10.50*10.70 инчи.Боја : Црна.

Декларирани својства

Најдобри предлози