• Ново
ASUS VivoBook S14 S433 Тенок и лесен Лаптоп, 14 FHD, Intel Core i5-10210U ПРОЦЕСОР, 8GB DDR4 RAM меморија, 512GB PCIe SSD, Windows 10 Дома, S433FA-DS51-ПОТ, Мечтателни Бела

ASUS VivoBook S14 S433 Тенок и лесен Лаптоп, 14 FHD, Intel Core i5-10210U ПРОЦЕСОР, 8GB DDR4 RAM меморија,

DEN 16776.00
Залиха

Износ

14" Full HD Nano Edge рамки на екранот со одлична 85% екран-за-тело односот.Моќен Intel Core i5-10210 U Процесор (6 M Кеш, до 4.2 GHz). 8 GB DDR4 RAM меморија и 512 GB NVMe М. 2 PCIe SSD.Метална шасија и 16mm z-висина.ASUS Vivo Book, на повеќегодишни фаворит, е добивање на нова bolder изгледа thatʹs сигурни да се добие пулсира трки.На тенок и лесен Vivo Book S14 сега карактеристики дијамант-намалување на рабовите и текстура завршува, и е достапен во две различни бои, кои се избрани да се одрази на вашата личност.Позитивните вибрации продолжи кога ќе го отворите капакот, каде што се пречекани од страна на Enter копчето со боја блокирање на рабовите.Vivo Book S14 носи вистинскиот ти, и внатре и надвор. *Вистинските брзината на трансфер на USB 3.0, 3.1 (Генералот 1 и 2), и/или Тип-C ќе варира во зависност од многу фактори, вклучувајќи го и брзина на обработка на домаќинот уред, на датотеката атрибути и други фактори кои се поврзани со системската конфигурација и оперативниот средина.

Декларирани својства

Најдобри предлози