• Ново
16MM 100 Пакет Multicolor Проѕирни Коцки со Торбичка

16MM 100 Пакет Multicolor Проѕирни Коцки со Торбичка

DEN 311.76
Залиха

Износ

Вклучува 100 multicolor коцки и сомот торбичка.Секој генерал мерки 16 MM.Одлично за одбор игри, игри со коцки или наставата по математика!. 100 пакет на multicolor коцки. 12 MM големина.Одлично да се користи за одбор игри, игри со коцки или училница математика активности.

Декларирани својства

Најдобри предлози