• Ново
Yuwaakoo Преносни Возило за Итни случаи Песна Гуми Влечење Душеци Количка Гуми за Обновување на Патеката Подлога Автомобил Возило Пневматик Влечење Одбори за ЗАМРЗНА?

Yuwaakoo Преносни Возило за Итни случаи Песна Гуми Влечење Душеци Количка Гуми за Обновување на Патеката Подлога

DEN 1140.00
Залиха

Износ

【Обновливи】производот е направен од високо-сила инженеринг гума и поцинкуван челик јадро, што е речиси неуништив, лесно да се чисти и може да се користи постојано. 【Погодно да се носат】влечење подлога е погодна за сите возила!Кога не е во употреба, тоа може да биде свиткан и се става во багажникот на автомобилот без преземањето на просторот. 【Максимална влечна】единствена шупливи дизајн и густа бран форма анти-пропадна модели се обезбеди максимална влечење и да се спречи гуми од лизгање на снегот, калта или песок, која е многу погодна за off-road употреба. 【Лесен за употреба】се Тркалаат платно tote торба со рачки за лесен за складирање и чување во здрав платно tote торба за лесно носење.Погоден за сите типови на снег, мраз, кал и песок. 【Погоден за off-road】Само да се стави на off-road песна под воланот, што е погодно за off-road употреба.Димензии : 60cm.

Декларирани својства

Најдобри предлози