• Ново
ЛЕГО Марвел Одмаздници Iron Man Сала на Оклоп 76125 Изградба Комплет се Восхитуваат Тони Старк Iron Man Костум Акција Фигури (524 Парчиња), Стандард, Multicolor

ЛЕГО Марвел Одмаздници Iron Man Сала на Оклоп 76125 Изградба Комплет се Восхитуваат Тони Старк Iron Man Костум

DEN 2083.20
Залиха

Износ

Изградба на Тони Старк е Iron Man Сала на Оклоп со ротирачки подиумот, монтажни модули кои може да се комбинираат и наредени во многу различни начини, плус posable Игор машинско Одговараат со minifigure кабина и мобилен робот играчка.Оваа забава се Восхитуваат зграда играчка вклучува 5 minifigures : Iron Man МК 1, Iron Man МАКЕДОНИЈА 5, Iron Man МК 41 и Iron Man МК 50 (плус Тони Старк лицето и косата елементи за да прикачите на вашиот избран Iron Man костум) и 2 Outrider акција фигури.Iron Man Салата на Славните лабораторија мерки над 5" (13cm) висока, 13" (35cm) широк и 6" (17cm) длабоко со модули во стандардната формација; Игор Одговараат на Машинско мерки во текот на 3" (9cm) висока, 1" (5cm) долго и 3" (9cm) широк. 524-парче Железо Човек играчка суперхерој играчка поставена за момчиња и девојчиња на возраст од 7+ и за навивачите и деца од сите возрасти; Ова ЛЕГО Марвел Одмаздници Iron Man Сала на Оклоп 76125 зграда поставите за деца може да биде изградена заедно со сите други оригинални ЛЕГО креативни играчки и ЛЕГО тули за имагинативна игра.Се рекреираат возбудливи акциони сцени од Марвел Одмаздници филмови со оваа buildable суперхерој играчка.Стил : Стандард.

Декларирани својства

Најдобри предлози