• Ново
Господар Magnetics MSHC13X5 Магнетни Знак Носителот, Мало EZ Зафат Носителот/Моќен Магнет, 3 Должина, 1 Ширина, 1.13 Вкупна Висина, Сребро и Јасни (Пакување од 5)

Господар Magnetics MSHC13X5 Магнетни Знак Носителот, Мало EZ Зафат Носителот/Моќен Магнет, 3 Должина, 1 Ширина,

DEN 600.00
Залиха

Износ

Мало EZ зафат знак носител е безбедно прицврстени со лепило пена на никел позлатен, челик канал со моќни керамички, феритни магнет залепени во челик канал.Моќен магнет држи до 11 килограми на вертикална, 0.25" дебела, рамна, мазна, црна челик површина, помалку на потенки или насликани челик или магнет има 22 килограми вертикална се повлече на хоризонтална површина.Мало EZ зафат знак носител е јасно, направен од ПВЦ и е 3" долго со 0.75" длабоко слот со мека внатрешни работи перки за сигурен зафат без оштетување знак.Мало EZ зафат знак носител е дизајниран да се одржи мала тежина знак 0.08" - 0.115" дебела.Држи сила е концентриран на рабовите на челик канал и нема да се одржи низ еден слој на материјал.Фотографирање на клиентот внимание со моќна магнетна Мало EZ Зафат знак носителот со прикажување на знаци во "знаме" позиција на ниво на око.Овој економичен, моќен магнет има знак цврсто во вертикална или хоризонтална положба да квадратни или правоаголни цевки, gondolas, магацин рек uprights, замрзнувач случаи, достав шалтери или било кој друг стан обоени челик површина.

Декларирани својства

Најдобри предлози