• Ново
Симпсон S16CN5 16d Мазна месо тело Заеднички Ноктите 3-1/2 8 ga 304 5LB Нерѓосувачки

Симпсон S16CN5 16d Мазна месо тело Заеднички Ноктите 3-1/2 8 ga 304 5LB Нерѓосувачки

DEN 1151.76
Залиха

Износ

11/32-инчен глава дијаметар.Месо тело со дијаметар е .165-инчен.Мазна Месо Тело.Тип на 304 нерѓосувачки челик рака-вози ноктите.Дијамант Точка за лесен за возење, Увезени.Опис на производот Симпсон Силна Врска 16d Мазна месо тело Заеднички Ноктите 3-1/2-инчен 8 мерач на 304 Нерѓосувачки Челик 5 фунти околу 44 ноктите по фунта Од Производителот Симпсон Силна Врска 16d Мазна месо тело Заеднички Ноктите 3-1/2-инчен 8 мерач на 304 Нерѓосувачки Челик 5 фунти околу 44 ноктите по фунти.

Декларирани својства

Најдобри предлози