• Ново
HSQCEZ 5 Компјутери Пакистан Знаме Винил Decal , Тактички Пакистанскиот Знаме Decal Налепница, Пакистан Луѓе Налепници за Возила Автомобил Прозорец Браник x 2.5 4.5 Inch

HSQCEZ 5 Компјутери Пакистан Знаме Винил Decal , Тактички Пакистанскиот Знаме Decal Налепница, Пакистан Луѓе

DEN 191.76
Залиха

Износ

【ЗНАМЕ DECAL ГОЛЕМИНА】 5 компјутери на знаме налепница големина : 2.5 во * во 4.5.Мал знаме налепници може да се користи на автомобил браници, windows, задните прозорци, лап-топ компјутери, и др. 【ФИКСАЦИЈА МЕТОД】 знамето decal доаѓа со силно лепило, избришете ја површината на автомобил чисти, а потоа се држи на decal на. 【ПАТРИОТ Е ИЗБОР】 За било патриот или ветеран кој сака , ова е одлична декорација и подарок.Користат за поддршка на нашата земја и армија. 【ТРАЈНИ ЗНАМЕ НАЛЕПНИЦА】 тактички знаме налепница е направен од Премиум индустриска сила винил материјал, водоотпорен и згаснат отпорни, тоа може да се користи во затворени простории и на отворено. 【ОБЕЗБЕДУВАЊЕ на КВАЛИТЕТ】 Ние сме сигурни во квалитетот на ова знаме налепница, и се подготвени да ги реши сите проблеми поврзани со тоа за вас.Боја : Пакистан.

Декларирани својства

Најдобри предлози