• Ново
MAHLE Оригинални G33268 Вбризгување на Гориво Гас Тело Монтажа Заптивка

MAHLE Оригинални G33268 Вбризгување на Гориво Гас Тело Монтажа Заптивка

DEN 54.96
Залиха

Износ

Сите MAHLE Оригинални дихтунзи ги исполнуваат или надминуваат оригиналната опрема спецификации обезбедување на најдобрите запечатување производи достапни.MAHLE Оригинални дихтунзи користи OE противвредност или подобри материјали во сите наши дихтунзи.MAHLE Оригинални дихтунзи е лидер во Домашното, Азиските и Европските апликации.Содржината на MAHLE Оригинални дихтунзи се пакуваат во смалуваат завиткани послужавник, кои ви даваат додадена безбедност на знаејќи дека вие имате право делови, пред отворањето на пакетот.MAHLE Оригинални дихтунзи обезбеди светска класа запечатување производи доверени од страна на Оем & Техничари од целиот свет.

Декларирани својства

Најдобри предлози