• Ново
Адвокатско Гласник Торба За 15.6 Инчен Водоотпорен Гроздобер Вистинска Кожа Восок Платно Briefcase Големи Satchel Торба Солиден Кожа Компјутер Лаптоп Торба, Браун

Адвокатско Гласник Торба За 15.6 Инчен Водоотпорен Гроздобер Вистинска Кожа Восок Платно Briefcase Големи Satchel

DEN 2207.76
Залиха

Износ

ИЗДРЖЛИВИ & ВОДООТПОРЕН : Мажите гласник торба е направен со супериорен лудиот коњ cowhide кожа и отпорен на вода платно за долгорочна употреба.Пореметена брчките и гребнатини на површината се создаде гроздобер и диви гледа.ОТСТРАНЛИВ & ПРИЛАГОДЛИВИ РАКА : Рамо, рака на платно гласник торба е монтажни и може да се прилагоди на најсоодветен должина.Поместена се справи и рака исто така се корисни за да се олесни вашиот замор.УДОБЕН МАГНЕТНИ SNAP & ПОМЕСТЕНА ЛАПТОП РАКАВ : Лаптоп messneger торба е двојно обезбедени со магнетни прилепува и патентите.Внатрешниот поместена лаптоп ракав одговара за 15.6 инчен лаптоп и сплотена печат се обезбеди тоа да биде стабилен.ДИМЕНЗИЈА : надворешната димензија на овој briefcase е 15.1"L * 4.3"W * 12.2"H. Лаптоп ракав димензија : 15.0"L * 9.5"W. Тоа е гласник торба што е добро за на училиште, колеџ, бизнис, работа, патување, преку ноќ и сл.Неверојатно Стилски - Цврсти доволно да се стои на своето,изгледа, висок крајот со формални или неформални облека.Совршен за студенти, бизнис или патници сакаат да се направи модна изјава.Овој лаптоп гласник торба е совршен satchel торба што не сакате да ги пропуштите.Направени на лудиот коњ кожа и детални со намален брчките и гребнатини, ова платно гласник торба ќе ве натера носителите се издвојува од сите, како што тоа претставува стил на ретро и дивост и се формира посебен ефект на кожата да се направи тоа на прв избор во големи брендови.

Декларирани својства

Најдобри предлози