• Ново
JYHZ Дигитални Caliper Тензија Мерач Dynamometer Еден Покажувач за Вентил за Влечење на Сила Тест за Електронски Switch за Повлече Притисок за Дигитални Caliper Мерење Алатка

JYHZ Дигитални Caliper Тензија Мерач Dynamometer Еден Покажувач за Вентил за Влечење на Сила Тест за Електронски

DEN 1284.00
Залиха

Износ

Совршен за реле контакт притисок, електронски прекинувач, микро прекинувач, вентил,напнатост притисок.Механички dial има точни податоци, мери вредноста е 10 N, и точноста е ±0.5. Еден?покажувачот tensiometer, со користење на висока?квалитетни алуминиумски материјал, издржлив и отпорност?отпорни.Рационализација на телото дизајн и парична казна изработка фалсификување се направи мерење повеќе точни.Компактен и пренослив, поддржува една?раце работа, и е погодно за мерење.Спецификација : .Совршен за реле контакт притисок, електронски прекинувач, микро прекинувач, вентил,напнатост притисок.;Механички dial има точни податоци, мери вредноста е 10 N, и точноста е ±0.5.;Еден?покажувачот tensiometer, со користење на висока?квалитетни алуминиумски материјал, издржлив и отпорност?отпорни.;Рационализација на телото дизајн и парична казна изработка фалсификување се направи мерење повеќе точни.;Компактен и пренослив, поддржува една?раце работа, и е погодно за мерење.Спецификација : .

Декларирани својства

Најдобри предлози