• Ново
BAISRKE Компатибилен со iPhone 13 Случај,Јасно Случај со Цвеќиња,за Girly Жените,Shockproof Флорални Шема Тешко Назад Покритие за iPhone 13 Случај 6.1 инчи 2021 - Сина Дијагонала Цвет

BAISRKE Компатибилен со iPhone 13 Случај,Јасно Случај со Цвеќиња,за Girly Жените,Shockproof Флорални Шема Тешко

DEN 311.76
Залиха

Износ

[Компатибилен] : исклучиво наменета за i Phone 13 6.1 инчи 2020 година,исто Така Компатибилна со безжични полнење.Направени од Премиум TPU : Овој тенок, транспарентни заштитен браник случај е анти-yellowing и Анти-жиг, дава вашиот Телефон е елегантен и модерен изглед.Flexiblity & Шок-Апсорпција : Квалитет мека TPU обезбедува flexiblity, на shockproof мека Телефон поклопецот е лесно да се инсталира и да ги тргнеме, исто така, ги апсорбира signifigant влијанието на сила додека надвор. [Прецизни Cutouts] : Лесен пристап до порт за полнење и звучници, без да се отстрани случај. [Гаранција] Сите BAISRKE Телефон Случај доаѓаат со 12 месеци гаранција која мерки за заштита од дефекти.Ние се гордееме со нашата изработка и сакате да знаете дека ние правиме максимални напори за да се направи совршен случај за вас и вашиот омилен мобилен уред.Компатибилен со i Phone 13 2021 [6.1 инчи] ,исто Така компатибилна со безжични полнење.Се одликува со зголемено Анти-Нула и Двојна Облога на Технологија за да се брани со 2x подолготрајни издржливост против паѓање и гребење.Симпатична Јасно Дизајн : HD мотиви кои го прават вашиот телефон различни и очите-фаќање,никогаш нема да избледи Карактеристики : да се Чува грбот и од страна на вашиот уред од гребнатини, инциденти и отпечатоци од прсти и уште трајни & лесен случај.Пакетот Вклучува : 1x Случај Маска за i Phone 13 6.1 инчи 2021 ве Молиме Имајте во предвид : Додатоци САМО, Телефонот не се вклучени.

Декларирани својства

Најдобри предлози