• Ново
songkang 15.7-инчен Нога Столче, со Четири Метални кабинети Нога, Мали Клупата, Појас со Мека седиште, Погоден за Дневна Соба(黑色)

songkang 15.7-инчен Нога Столче, со Четири Метални кабинети Нога, Мали Клупата, Појас со Мека седиште, Погоден

DEN 1425.60
Залиха

Износ

Магичен footstool : Кога работиме дома, мали нозе може да се подигне нозете, да се намали притисокот на грбот и задникот, ви обезбеди подобро канцеларија на животната средина.Дизајн : Висок rebounded сунѓерот, уредни и прецизност автомобил, убава лак дизајн, четири задебелена метал кабинети.На дебел материјал, лесно да се носи, цврсто издржливи, тешко да се скрши.Разни апликации : На подложка за нозе е совршена висина на 9 инчи, погоден за кревање и остатокот нозе.Тоа е доволно компактен за да одговара на вашиот салон столици или стави под маса.Можете да најдете други апликации на овој мали нозе, како што се чевли на влезот, од страна на маса, децата столици седи во децата или седи на вашите миленици и троседот повлекува.Лесно да се движите : Ова нога подлога е компактен доволно, може да биде поставен во близина на троседот, под столот па дури и маса.Правоаголна подложка за нозе заштедува простор, кој може да биде пренесено како што е потребно за да одговараат на станот.Убава завршувањето на : мазна површина, уредно софистицирани автомобил линија и убава лак дизајн, ова е вашата добра отскочна на вас и вашето дете.

Декларирани својства

Најдобри предлози