• Ново
Punkcase Наменета за iPhone 12 Про Водоотпорен Случај [StudStar Серија] [Тенок Одговара] [IP68 Заверена] [Dirtproof] [Snowproof] 360 Целосна панцири Маска за iPhone 12 Про (6.1) (2020) [Сино]

Punkcase Наменета за iPhone 12 Про Водоотпорен Случај [StudStar Серија] [Тенок Одговара] [IP68 Заверена] [Dirtproof]

DEN 959.52
Залиха

Износ

★ ИНОВАТИВНИОТ ДИЗАЈН : Вашиот Stud Star i Phone 12 Про случај е дизајниран за да го заклучите од елементи - не влезови ПРЕЦИЗНОСТ CUT-ИСПИС : Лесен пристап до сите копчиња, пристаништа & приклучоци АНТИ-РЕФЛЕКТИВЕН-ОБЛОЖЕНИ ЛЕЌИ на камерата во задниот дел-камера обезбедува секој шут доаѓа надвор јасни ПОЛИКАРБОНАТ ОТПОРЕН на ГРЕБЕЊЕ ЗАДНИОТ ПОКЛОПЕЦ : Задржува вашата Stud Star случај изгледате одлично дури и откако ќе бидат целосно punked!. ★ СОВРШЕН CUT-ИСПИС : Лесен пристап до сите копчиња, пристаништа и приклучоци следните вашиот i Phone 12 Про прецизни линии ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ на ум : Овој случај е наменета за i PHONE 12 ПРО (6.1") (2020) & i PHONE 12 (6.1") (2020) САМО во Случај НЕМА да ОДГОВАРА i Phone 12 Pro Мини или i Phone 12 Про Max ЖИВОТ РАЗМЕНА ГАРАНЦИЈА. ★ УЛТРА ТЕНОК ОДГОВАРА СО вградена ФУНКЦИОНАЛНОСТ : Вашиот Stud Star i Phone 12 Про случај нуди крајна заштита без најголемиот дел ВГРАДЕН ЕКРАН ЗАШТИТНИК : Непредвидливи и отпорно на гребење & HD-го исчистите екранот стража за луциден retina дисплеј со бескомпромисната ДОПИР ID чувствителност ПОКРЕНА BEVEL : Екстра Заштита од капки UNPARALLED КВАЛИТЕТ на ЗВУКОТ : Ново дизајниран звук мембрани ќе го задржи вашиот телефон водоотпорен додека се обезбеди кристално јасна комуникација.

Декларирани својства

Најдобри предлози