• Ново
Pennzoni Екранот Преносни Црна Шоу Приказ На Случај, Безбол Картичката Се Покаже Случај (Акрилик Страни, Зелен Филц)

Pennzoni Екранот Преносни Црна Шоу Приказ На Случај, Безбол Картичката Се Покаже Случај (Акрилик Страни, Зелен

DEN 2383.20
Залиха

Износ

ШОУ КАРТИЧКА се ПРИКАЖЕ СЛУЧАЈ 24 x 36 x 4 Приказ на случај P302 B Сјајни Црни Заврши.Шоу случај се Прикаже случај за tradeshows.Картичката се покаже на екранот случај тврдо ВРАМЕНИ ВО АКРИЛ.Вклучени : Справи и брави и клучеви.Се справи бара инсталација.НАПРАВЕН ВО САД.

Декларирани својства

Најдобри предлози