• Ново
МЕТРО воздухопловната Командант 2-Брзина AFTD-2 Фен, Сина

МЕТРО воздухопловната Командант 2-Брзина AFTD-2 Фен, Сина

DEN 4224.00
Залиха

Износ

MV Командант AFTD-2 Сина.Метро воздухопловната Командант 2-Брзина AFTD-2 Фен СИН.Фенови и Додатоци.Метро воздухопловната Командант фенови се моќни кат/табела фенови со 2-брзина перформанси, овозможувајќи ви да младоженецот големи или мали раси со еден фен!Овој лесен куче фен е толку моќен што ќе заборави е пренослив.Карактеристики вклучуваат лесна промена на филтер и двоен монтирани нозе, што им овозможи на воздухопловната Командант да се користи и вертикално и хоризонтално.Здрав сите челична конструкција. 1.7 HP 7.5 засилувачи. 2 брзини : Висок = 100 CFM/23,000 FPM и Ниска = 50 CFM/11,500 FPM.Компактен 12"" x 7"" x 7"" и само 7 кг. 6' флексибилни црева со воздушна контрола.Лесна промена на филтер.Вклучува groomer гребло, воздух светкаат и concentrator млазници. 1 година ограничена гаранција.Направен во САД.

Декларирани својства

Најдобри предлози