• Ново
Ноктот Clippers за Дебели Ingrown Пети Ноктите Тешки Прецизност Помине Режа (Сет од 2)

Ноктот Clippers за Дебели Ingrown Пети Ноктите Тешки Прецизност Помине Режа (Сет од 2)

DEN 359.76
Залиха

Износ

☆ Парична казна пети ноктите clippers се направени од не ' рѓосувачки челик кој е со висок квалитет и нема да рѓа.Рачката е изработена од ABS Смола која е кожата-пријателски, флексибилни и удобно за вас да се одржи. ☆ Намали демонтирани, и многу лесно да се зафат. ☆ Слики се точни, бидејќи од вистински снимање, ве молиме да не грижете разлика. ☆ Ве молиме љубезно истакна : Овој производ е многу остри.Ве молиме чувајте ги надвор од дофат на деца. ☆ Пакетот Вклучува : 2 парчиња Пети Ноктите Clippers како слики на екранот.

Декларирани својства

Најдобри предлози