• Ново
V-MAXZONE ДЕЛОВИ Задните Светла Компатибилен со BMW 3 Series E30 Салон 1982 1985 1986 1987 RS-1794 година 1 Пар за Возачот и Совозачот Страна Комплетен Сет Опашка Светлина Собранието Опаш?

V-MAXZONE ДЕЛОВИ Задните Светла Компатибилен со BMW 3 Series E30 Салон 1982 1985 1986 1987 RS-1794 година 1

DEN 4518.72
Залиха

Износ

1987) CABRIOFits Bmw Серија 3 E30 1982 1985 1986 1987 Салон.Воланот на лево side Excellent замена за старите оригинални set This производ совршено се вклопува во car Price за збир на светилки (лево и десно)Производ details Product : Задните Lights Color : SMOKEWith E-mark - без регистрација required Body варијанта : СЕДАН, КУПЕ, CABRIOScope на испорака : 2-парче сет, за возачот и совозачот side Product компатибилен со BMW 3 SERIES E30 (11.Производ description Product е сосема нов, не се користи и првично packed One година warranty Installation не предизвикува problems Right рака сообраќај (RHT).1987) COUPE / BMW СЕРИЈА 3 E30 (11.Управувачот на левата страна / Со E-mark - не бара регистрација / Не Бара Измена или Дупчење / Обемот на испорака : 2-парче сет, за возачот и совозачот страна / Инсталација - plug-n-игра операција, директна топ-на OE монтажа или акции единица замена / Боја : Чад.Производ Компатибилен Со Bmw 3 Series E30 (11.

Декларирани својства

Најдобри предлози