• Ново
Количка за Миленичиња Чешлање Табела Тешки Нерѓосувачки Челик Куче, Мачка Чешлање Табела со бидете внимателни да не accide&Јамка S 525.5 оз

Количка за Миленичиња Чешлање Табела Тешки Нерѓосувачки Челик Куче, Мачка Чешлање Табела со бидете внимателни

DEN 1747.20
Залиха

Износ

Тешки Табела за Кучиња Чешлање Виткање дизајн им овозможува на оваа табела, лесно за чување и транспорт.Миленичиња Чешлање Табела здрав складирање полица ви нуди екстра простор за складирање за да се задржи чешлање tools.Количка за Куче Мека површина, со не се лизга текстура, удобно за домашни миленици да стои стабилно.Мачка Чешлање Табела Чешлање рака висина лесно може да се прилагоди од страна на стегачот за да ги задоволат вашите потреби.Чешлање Табела со бидете внимателни да не accide Одлична за куче чешлање, средување, облекување или сушење.Ние ќе ги реши вашите проблеми, во време со висок квалитет на услуга став Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Големина : Прибл.91*61*76cm / 35.83*24.02*29.92 во Тежина : 14.9 кг Боја : Сребро Пакет Листа : 1* Миленичиња Чешлање Табела 1* Нерѓосувачки Челик Чешлање Рака 1* Менгеме Напомена : ве Молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.

Декларирани својства

Најдобри предлози