• Ново
Авион Алуминиум Серија Мултифункционален Покрие Случаи Заштитник Компатибилен со Magesafe Држачи за Печатење Пингвин Мраз

Авион Алуминиум Серија Мултифункционален Покрие Случаи Заштитник Компатибилен со Magesafe Држачи за Печатење

DEN 383.76
Залиха

Износ

Тоа е Generice.Димензија : 56 MM*5.3 ММ. Надвор стави : 15 W,ефикасноста на Полнење ≥73%.USB Тип-В порта.Поддршка текст : 5 V/3А 9 V/2.22 A. Добар материјал, издржлив и лесен, од гребнатини, нечистотија, и други дневен надомест на штета.Алуминиум.Авион Алуминиум Серија Мултифункционален покрие случаи заштитник компатибилен со Magesafe Држачи за печатење Пингвин Мраз.Авион Алуминиум Серија Мултифункционален покрие случаи заштитник компатибилен со Magesafe Држачи за печатење Пингвин Icemade од Алуминиум.Прилагодено дизајн чекор : 1. Сликата не помалку од 800*800 е потребно.2. Ние ќе одговори на вас со 12hours со дизајнот. 3. Платите за вашиот дизајн.Ако имате било какви треба, ве молиме контактирајте со нас.Превозот ќе треба да нема повеќе од 24 часа.

Декларирани својства

Најдобри предлози