• Ново
GLUTINOUS 60 Долго-Главен Памук Чист Памук Четири-Парче Сет, Боја Тема Ѕвезда Везови Ватенка Капак Девојка Срцето Постелнина (Боја : 5-Парче Костим, Големина : 2m)

GLUTINOUS 60 Долго-Главен Памук Чист Памук Четири-Парче Сет, Боја Тема Ѕвезда Везови Ватенка Капак Девојка

DEN 14248.80
Залиха

Износ

Висока прецизност вез, исклучителна дијагонала и широк еднострани pillowcase, едноставни и убави.60 сатен долго-главен памук, нежна и мазна, мека и удобна.Нордиските Едноставна Солидна Боја Еден Двоен Кревет Листови Преголеми Листови.

Декларирани својства

Најдобри предлози