• Ново
Felina | Обновливи Органски Памук Лицето Маска | 4-Pack (Земјани Тонови, Една Големина)

Felina | Обновливи Органски Памук Лицето Маска | 4-Pack (Земјани Тонови, Една Големина)

DEN 598.80
Залиха

Износ

Стил : 990121 P4. Мие, еднократно, унисекс, и направени од супер-меки органски памук, со GOTS-уверение растителна основа бои.Кога ќе мора да одат надвор, носат нешто поздрав за вас..и планетата.Овие еколошки-пријателски маски се 2-ply со центар цвест дека insures безбедна и сит се вклопуваат покривање на двете носот и устата удобно во текот на денот.ОВОЈ ОБЈЕКТ Е НЕ СЕ ВРАЌА!Детали за производот : Стил : 990121 P4 GOTS заверена растителна основа dyes Easy да се носат и adjust One големина одговара на повеќето/Unisex4 Пакет Assorted Colors : Чеша, Небото, Камче, & Cloud Hand се мијат со топла вода пред употреба и после секоја употреба, се постават рамен да dry Flat еластична обвива удобно околу ears Super мека ткаенина со додадени се водат за comfort Do не машина за миење/не собори dry Non-медицински одделение, нема да го спречи намалувањето на COVID-19 Non-returnable Fabric Содржина : 91% (100% органски памук GOTS Уверение), 9% Spandex.

Декларирани својства

Најдобри предлози